شیراز/تقدیر رییس مجمع نمایندگان استان فارس از رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

[ad_1]

رییس محمع نمایندگان استان فارس به نمایندگی از اعضای این مجمع، از رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به پاس فعالیت های عمرانی در عرصه سلامت که مورد تقدیر رییس جمهور نیز قرار گرفت، قدردانی کرد.

به گزارش “وب دا” در شیراز، اعضای محمع نمایندگان استان فارس با ارسال لوح سپاس، ضمن قدردانی از تلاش های دکتر “ایمانیه” رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در عرصه راتقای سلامت مردم استان با توسعه پروژه های عمرانی سلامت، نسبت به همکاری در این راستا، اعلام آمادگی کردند.

در متن این لوح سپاس، خطاب به رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، آمده است:

تقدیر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران از جنابعالی به پاس فعالیت های عمراین در عرصه سلامت، مایه خشنودی و مسرت همگان گردید. اینجانب به نمایندگی از مجمع نمایندگان استان فارس، از زحمات دلسوزانه و صادقانه جنابعالی و همکاران گرانقدرتان صمیمانه تشکر نموده و آمادگی خود و سایر همکارانم در مجمع نمایندگان استان فارس جهت ارتقاء و توسعه فعالیت های عمرانی حوزه سلامت و بهبود شاخص های این حوزه را اعلام می دارم.

امیدوارم در پرتو عنایت خداوند متعال و همت والای جنابعالی و همکارانتان، شاهد موفقیت بیش از پیش دانشگاه علوم پزشکی شیراز باشیم.

رضا انصاری

رییس مجمع نمایندگان استان فارس

جشنواره عمران و سلامت، بیستم تیر، با حضور فعالان عرصه سلامت کشور در تهران برگزار شد که در این جشنواره، دکتر روحانی، رییس جمهور، تندیس دانشگاه علوم پزشکی برتر کشور در عرصه فعالیت های عمرانی سلامت را به دکتر “محمدهادی ایمانیه” رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اهدا کرد.

پایان خبر

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *