شیراز/با اجرای طرح تحول نظام سلامت صورت گرفت: افزایش 2 میلیون مترمربع زیرساخت و 25 هزار تخت به مجموعه تخت ‌های بیمارستانی کشور

[ad_1]

دومین نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ‌های علوم پزشکی کلان منطقه 5 کشور، به میزبانی یاسوج برگزار شد.

به گزارش “وب دا” در شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رییس دبیرخانه کارگروه تخصصی معاونین توسعه کلان منطقه پنج کشور، گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، دو میلیون مترمربع زیرساخت و 25 هزار تخت به مجموعه تخت ‌های بیمارستانی کشور، اضافه شد.

دکتر “سید جلیل معصومی”، افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، دستاوردها و خدمات مطلوب و زیرساختی مناسب، در سراسر کشور ارایه شده، که با حمایت و پرداخت به موقع بیمه ها، این امر مهم، بیشتر محقق می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، با تاکید بر تقویت نقاط قوت طرح تحول نظام سلامت و بازنگری نقاط ضعف این طرح، بیان کرد: لازم است دانشگاه ‌های علوم پزشکی سراسر کشور، با دغدغه بیش از پیش نسبت به ارایه نظرات کارشناسی، با هدف بازنگری طرح تحول سلامت و رفع کاستی ‌های این طرح، اقدام کنند.

دکتر معصومی، با اشاره به ابلاغ دستور کارهایی از سوی وزارت بهداشت به معاونت ‌ها، اضافه کرد: لازم است معاونان توسعه منطقه پنج، نیازها و اصلاح های الزامی را بررسی و در این نشست ها بیان کنند، تا پس از نتیجه گیری و جمع بندی نهایی، نظرات پیشنهادی به وزارت بهداشت ارسال شود.

دومین نشست معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ های علوم پزشکی منطقه 5 کشور، با حضور دانشگاه‌ های علوم پزشکی بندرعباس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، جهرم، فسا، لارستان و گراش، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سی ‌سخت مرکز شهرستان دنا، برگزار شد.

پایان خبر

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *