بازدید استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی از محل اخذ رای انتخابات نظام پزشکی ایلام

[ad_1]

استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی از محل اخذ رای هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی ایلام بازدید نمودند.

به گزارش خبرنگار وب دا، در حاشیه این بازدید استاندار ایلام ضمن خرسندی از برگزاری مطلوب هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی ایلام اظهار کرد: پزشکان به عنوان قشر فرهیخته جامعه نقش ویژه ای در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه دارند.

مهندس محمدرضا مروارید ادامه داد: این قشر به عنوان یک صنف ارزشمند و تاثیرگذار همواره در راه خدمت به مردم تلاش نموده اند و قدردانی از خدمات این عزیزان رسالتی همگانی است.

وی ادامه داد: خوشبختانه استقبال گروههای شرکت کننده در این انتخابات چشمگیر و نشانگر اهمیت و ارزشمندی این انتخابات است و تلاش و اهتمام عوامل اجرایی و نظارت آن قابل تقدیر است.

در ادامه نیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به استاندار و تقدیر از زحمات عوامل برگزاری انتخابات هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی ایلام عنوان کرد: سلامت و تندرستی مردم در جامعه مرهون تلاش و مسئولیت پذیری پزشکان است.

دکتر علی دل پیشه افزود: نظام پزشکی در طول شش دوره گذشته همواره منشأ خدمت خالصانه و صادقانه به جامعه بوده و با انتخاب دوره جدید نیز قطعاً در راه خدمت به مردم و نظام سلامت در استان و کشور گام بر می دارد.

وی برگزاری شایسته و مطلوب این انتخابات را افتخاری برای حوزه سلامت استان دانست و گفت: امید است که با انتخاب دوره جدید هیات مدیره سازمان  نظام پزشکی بتوانیم در کنار هم در مسیر خدمتگزاری و رفع مشکلات و چالشهای مربوط بیمار و پزشک حرکت کنیم.

در ادامه نیز استاندار ایلام با همراهی رئیس دانشگاه علوم پزشکی از شعبه اخذ رای و مراحل مختلف اخذ رای بازدید و ضمن گفتگو با عوامل اجرایی و نظارت این انتخابات، از زحمات آنان تقدیر نمود.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *