افتتاح، آغاز عملیات ساخت و بازدید از پروژه های بهداشتی و درمانی شهرستان دلیجان

[ad_1]

وزیر بهداشت در سفر خود به استان مرکزی، پایگاه سلامت امام حسین(ع) شهرستان دلیجان را افتتاح و از پروژه در حال ساخت مرکز دیالیز دلیجان بازدید کرد. همچنین با حضور وزیر بهداشت، عملیات اجرایی مرکز تصویر برداری بیمارستان امام صادق(ع) شهرستان دلیجان آغاز شد.

به گزارش وبدا، پایگاه سلامت شهری امام حسین(ع) در زمینی به مساحت 600 متر مربع و با زیربنای 275 متر مربع با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده است. این پایگاه در طول 15 ماه ساخته و آماده بهره برداری شده است.

در پایگاه سلامت امام حسین(ع) دلیجان 4 مراقب سلامت و دارای بخش هایی مانند واکسیناسیون و کلاس آموزش است و این پایگاه جمعیت حدود 11 هزار و 600 نفر در قالب دو هزار و 923 خانوار را پوشش می دهد.

آغاز عملیات ساخت مرکز تصویر برداری بیمارستان امام صادق(ع) دلیجان

با حضور وزیر بهداشت، عملیات ساخت مرکز تصویر برداری بیمارستان امام صادق(ع) دلیجان در زمینی با زیربنای 800 متر مربع و پیش بینی اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال آغاز شد و قرار است که این مرکز در طول 6 تا 8 ماه آینده ساخته و به بهره برداری می رسد.

گفتنی است ساخت و تجهیز این بیمارستان را خیّر؛ حاج سلطانعلی قاسمی صاحب شرکت فرش پاتریس(ستاره طلایی دلیجان) بر عهده گرفته است.

بازدید از پروژه در حال ساخت مرکز دیالیز خیّرساز دلیجان

وزیر بهداشت همچنین از پروژه در حال ساخت مرکز دیالیز دلیجان که ساخت آن توسط حاج محمد نجفی صاحب شرکت الیاف ماهان در حال انجام است بازدید کرد.

مرکز دیالیز دلیجان در زمینی با مساحت 500 متر مربع و ظرفیت 10 تخت دیالیز از شهریور ماه سال 94 در حال ساخت است و در حال حاضر حدود 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد./206

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *