اعلام اعضای منتخب هیات مدیره در هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شیراز/ رکورد بالاترین آمار مشارکت در دوره های مختلف نظام پزشکی شیراز

[ad_1]

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکیاعلام اعضای منتخب هیات مدیره در هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شیراز/ رکورد بالاترین آمار مشارکت در دوره های مختلف نظام پزشکی شیراز
رییس هیات اجرایی برگزاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شیراز، با بیان اینکه بالاترین آمار مشارکت در دوره های مختلف نظام پزشکی شیراز، مربوط به این دوره است، اعضای منتخب اصلی و علی البدل هیات مدیره در هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شیراز را معرفی کرد.
به گزارش وبدا ، دکتر عبدالخالق کشاورزی، با تبریک و آرزوی موفقیت برای منتخبان جدید جامعه پزشکی و تقدیر از تمام افرادی که با حس وظیفه شناسی در انتخابات نظام پزشکی شرکت کردند، ابراز امیدواری کرد با همدلی بیشتر و تلاش گروهی، زمینه تقویت و ارتقای بیشتر نظام پزشکی به عنوان یکی از سازمان های مهم غیردولتی فراهم شود.
وی از تمام همکاران در حوزه نظارت و اجرایی، حراست، روابط عمومی و تدارکات دانشگاه، که از نخستین ساعت های روز جمعه تا سحرگاه روز شنبه به صورت مستمر در راستای برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و روان تلاش کردند، سپاسگزاری کرد.
قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رییس هیات اجرایی برگزاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شیراز، ادامه داد: این دوره از انتخابات، با کمترین حاشیه و بیشترین استقبال به پایان رسید و خرسندیم که با تلاش تمام دست اندرکاران، تکریم مراجعان در حد توان انجام پذیرفت.
دکتر کشاورزی با بیان اینکه جمع کل آرا شرکت کنندگان در شیراز، دو هزار و 715 نفر بوده است، گفت: از این تعداد، هزار و 668 شرکت کننده پزشک، 344 شرکت کننده دندانپزشک، 236 شرکت کننده داروساز، 285 شرکت کننده لیسانس پروانه دار، 95 شرکت کننده ماما و 87 شرکت کننده علوم آزمایشگاهی بودند.
وی یادآور شد: از مجموع هزار و 668شرکت کننده پزشک، حدود 60 درصد متخصص و فوق تخصص، 12درصد دستیاران و 28درصد پزشک عمومی بوده اند، همچنین در میان شهرستان های استان فارس، پس از شیراز، بیشترین آمار شرکت کننده مربوط به شهرستان های اقلید و ممسنی بوده است.
اعضای اصلی منتخب هیات مدیره در هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شیراز
ردیف آقا/خانم دارای/رای… رده پزشکی
1 خانم دکتر حمیرا وفایی سی سخت 641 پزشک
2 آقای دکتر سید علیرضا مصباحی 604 پزشک
3 خانم دکتر لاله تدین کازرونی 494 پزشک
4 آقای دکتر سعید شاقاسمی 470 پزشک
5 آقای دکتر مهرداد سالاری 465 پزشک
6 خانم دکتر مائده حاجی آقایی 430 پزشک
7 آقای دکتر مهرداد امیرآبادی 390 پزشک
8 آقای دکتر علیرضا شکیبا فرد 389 پزشک
9 آقای دکتر مهدی رضائی 383 پزشک
10 آقای دکتر مسعود شفیعی 375 پزشک
11 آقای دکتر نوید ناصری 169 دندانپزشک
12 آقای دکتر کوروش افشین پور 129 دندانپزشک
13 آقای دکتر غلامرضا دهقان زاده 160 داروساز
14 آقای دکتر سعید نوریان 143 داروساز
15 آقای دکتر ابراهیم حیاتی 56 علوم آزمایشگاهی
16 خانم دکتر شکوفه اژدری 49 لیسانسه مامائی یا بالاتر
17 آقای احمد موذن زاده 143 لیسانسه پروانه دار گروه پزشکی یا بالاتر


اعضای منتخب علی البدل هیات مدیره در هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شیراز
ردیف آقا/خانم دارای/رای…. رده پزشکی
1 آقای دکتر فرزاد ضیاء 357 پزشک
2 آقای دکتر رامین اسدالهی 336 پزشک
3 آقای دکتر سید منیرالدین دبیری 316 پزشک
4 آقای دکتر امیر عزمی 126 دندانپزشک
5 آقای دکتر مهدی امانت 56 داروساز
6 آقای دکتر محمدحسین معتضدیان 26 علوم آزمایشگاهی
7 خانم وحیده اطمینان 46 لیسانسه مامائی یا بالاتر
8 آقای عبدالحمید مصلی نژاد 57 لیسانسه پروانه دار گروه پزشکی یا بالاتر

رییس هیات نظارت در هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شهرستان شیراز نیز گفت: از ابتدای صبح روز گذشته (جمعه) با آغاز انتخابات، استقبال قابل قبولی از همه گروه ها شد که به صورت روان به اجرا درآمد.
دکتر “سید بصیر هاشمی”، افزود: با برنامه ریزی ها و پیش بینی های انجام شده، در نشست های مشترک هیات نظارت و هیات اجرایی، شاهد انتخابات خوب و بدون هیچ مشکلی بودیم.
رییس هیات نظارت در هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شهرستان شیراز، ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده با هیات نظارت و هیات اجرایی مرکزی، سامانه ای طراحی شده، که در آن اسامی تمام افرادی که در نظام پزشکی ثبت شده وجود دشت و در سرعت بخشیدن به انجام انتخابات، بسیار موثر بود.
دکتر هاشمی، بیان کرد: در انتخابات، گروه هایی شامل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، علوم آزمایشگاهی، مامایی و لیسانس های پروانه دار شرکت دارند که با وجود عوامل اجرایی از هر شش گروه، باعث عدم شلوغی و اتلاف وقت در صف انتخابات شد.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، نظارت بر تمامی مراحل انتخابات به ویژه بررسی صلاحیت ها را، از جمله وظایف هیات نظارت عنوان کرد.
نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٣١ تير ١٣٩٦ – ١٢:٢٦ / شماره خبر: ١٦٣٦٧٠ / تعداد نمايش: 220

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *