اسامی منتخبان هفتمین انتخابات سازمان نظام پزشکی شهرستان لردگان اعلام شد

[ad_1]


وب دا؛ سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: اسامی منتخبان جامعه ‌پزشکی شهرستان لردگان در هفتمین دوره از انتخابات سازمان نظام پزشکی روز جمعه سی ام تیرماه 96 اعلام شد.


به گزارش وب دا؛ سید علی درخشان افزود: روز جمعه، سی ام تیرماه 96 ، حائزین شرایط شرکت در انتخابات رای خود را به صندوق ریختند تا نمایندگان خود در از میان شش گروه پزشکان، دندانپزشکان، ماماها، داروسازان، علوم آزمایشگاهی و لیسانسیه‌های پروانه‌دار انتخاب نمایند.


به گفته وی، در شهرستان لردگان از مجموع این ۶ گروه 11 نفر شامل6 پزشک، یک دندان‌پزشک، یک داروساز، یک نفر ماما و یک نفر متخصص علوم آزمایشگاهی و یک نفر از بین گروههای پروانه دار انتخاب شدند که نمایندگان هر یک از این گروه‌ها را اعضای جامعه‌‌ همان گروه انتخاب کرده اند.


درخشان افزود: از گروه پزشکان دکتر کامران بویری، دکتر تهمینه محمودی، دکتر مریم بابائیان، دکتر آزاده محمدی، دکتر هومن صمدی و دکتر ریحانه شیشه گر و از گروه دندانپزشکان دکتر بهزاد محمودی، از گروه داروسازان دکتر احسان سهرابی و از گروه های علوم آزمایشگاهی و لیسانسه های پروانه دار به ترتیب دکتر بابک شیرزاد و زهرا اسماعیلی و از گروه مامایی نیز مژگان نکویی بیشترین آرا را به دست آوردند.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *